Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

book08.gif

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Anna Stejskalová, 20. 9. 2009 15:07)

Ahoj Vendulko, moc pěkně vedeš webové stránky. Vždycky uspořádáš fotky a text moc dobře.
Ještě, že máme takovou šikovnou kolegyni.
Díky, že jsi. Anička

Zdeněk

(Jana Horáková, 20. 7. 2009 17:11)

Moc vám děkují na vašich stránkách za odkaz na Zdenka Nového má opravdu krásně stránky. S pozdravem Jana Horáková z Mostu

*** Vůz pro přepravu vozíčáře ***

(Pro vozíčkáře, 27. 5. 2009 0:06)

http://skoda.sbazar.cz/upraveno-pro-prepravu-vozickaru-jedina-v-cr-sokolov-o2626614.html

Pro Jirku Bartáka

(Správce stránek, 13. 2. 2009 19:15)

Bannery už nyní naleznete na levé straně stránek. Díky za typ.

proč

(Jirka Barták, 7. 2. 2009 12:09)

Dobrý den,
mate v celku hezký stránky, ale proč nemáte ty bannery v levem slopci. Zdraví Jirka Barták z Loun

Pro Janu Rábovou

(Václava Koupilková, 11. 9. 2008 21:02)

Dobrý den, pečlivě jsem si přečetla váš dotaz, ale nevím jestli budu schopna vám dobře poradit. Ale radila jsem se a nejlepší by bylo obrátit se na stránky www.nrzp.cz / národní rada zdrav.postižených/. Tam naleznete sociální poradnu p.Dr.Hutaře a napište mu svůj dotaz. Domnívám se, že zde vám nejlépe poradí.Určitě nám napište jak vám poradili. I pro nás to bude cenná zkušenost.Držíme palce!!!!!!

Prosba o radu

(Jana Rábková, 11. 9. 2008 14:15)

Dobrý den,potřebuji poradit a nevím kam to napsat,mám 7 letého syna-držitele průkazu ZTP_P,u nás v Bezvěrově mu byla už jako předškolákovi přidělena asistentka která si na něj dělala školu aby s ním mohla jít jako jeho asistentka i do první třídy,školu si dodělala někdy před prázdninami.1.září jsme dítě vedli do školy a tam jsme se teprve dověděli že naše asistentka skončila a šla dělat asistentku tělesně postiženým dětem do školy v Toužimi,za celé 2 měsíce prázdnin nebyla schopna nás o svém odchodu informovat a to žije ve stejné vesnici jako my!Nedovedete si ani představit ty smutné očka prvňáčka který se těší do školy a hned první školní den ho čeká takováhle zpráva.Můžeme proti jednání asistentky něco dělat když si vlastně za peníze od státu udělala školu aby se starala o našeho Páju a pak si odejde na lépe placenou práci?Nebo už se s tím musíme smířit a nechat to jak to je?Předem Vám děkuji za radu a těším se na odpověď.S pozdravem Jana Rábková.