Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mariánské Lázně 2017

Do Mariánských Lázní se na výlet vypravili  "Vozíčkáři Plzeňska" 3.5.2017.

Krátce po desáté hodině jsme dorazili do Městského Muzea nad Kolonádou, kde nám připravili lyžiny a věnovali se naší přepravě do prostor kinosálu. Zhlédli jsme dokumentární film o historii Mariánských Lázní. Většina účastníků jej viděla poprvé v životě.

Krátce před 11 hodinou jsme už obdivovali fontánu se skladbou "Osudová od L.v.Bethovena". Do 13 hodin se vozíčkáři občerstvili na hlavní třídě. Zakoupili si oblíbené oplatky a vyfotili fotografie památek a účastníků zájezdu.

"Tenkrát na západě" byla skladba, kterou nám fontána zahrála na rozloučenou a po skupinovém vyfocení jsme odjeli obdivovat "BOHEMIA miniatury". Krásné stavby, vypracované do detailů si všichni se zájmem prohlédli. Poté jsme navštívili "Restauraci Nového Krakonoše", odkud jsme se dobře posilněni vydali v 16:30 na cestu do Plzně.Předpověď počasí sice nebyla vlídná, ale naštěstí jsme měli moc hezky, bez deště a se sluníčkem odpoledne.

Děkujeme Oldovi Netrvalovi (CK KID) za bezproblémovou jízdu, dále obětavou pomoc Terezce a Milanovi (dobrovolníkům) , kteří pomáhali, kde bylo třeba. A hlavně všem účastníkům akce za pohodu, která nás celý den provázela.

Děkuji všem a těším se, že zase příště někam společně vyrazíme za poznáním.

Anna Stejskalová